Консумація у Лівані

Що таке Консумація у Лівані

Консумація – це розмова, розмова, спілкування із відвідувачем. Пів години, або півтори, ви залежно від цього отримуєте свій відсоток. Час гроші. Чим більше часу ви присвячуєте гостеві, тим більше грошей ви можете заробити. У різних клубах чи країнах нарахування від консумації можуть бути різними. У Лівані консумація залежить від часу. У цей час ви розмовляєте з клієнтом, пригощаєтеся алкогольними або безалкогольними напоями. Легкі фруктові закуски.

Так, в завдання танцівниці (артистки нічного клубу) входять не тільки танці, а й спілкування з клієнтами, але зовсім не інтим. На відміну від багатьох інших країн, у Лівані всі столики в клубі знаходяться на добре освітлених місцях. А приватні кімнати повністю відсутні. Тому й інтим під консумацією в Лівані не варто розуміти.

Зустрічаються розсудливі дівчата, які дбають про своє здоров’я, планують колись народити дітей, тому не бажають напиватися щоночі. Похвальне прагнення, тим більше майже всі дівчата без такого прагнення закінчують свою кар’єру дуже швидко і дуже погано. Тому навіть якщо гість клубу пригощає вас алкогольним напоєм, не варто відмовлятися. Просто замовте коктейль, а на барі попередьте, що це лише видимість, насправді ви напиватися не збираєтесь.

Самі Ліванці, теж вживають алкоголь, здебільшого помірно, тому змушувати й наполягати на тому, що ви повинні випити, не будуть. А от якщо ви й захочете випити та перекусити, вам ніколи не відмовить, і щедро пригостять вас.

Консумація у Лівані