О Нас

J & J s.a.r.l Models and Artists агентство з працевлаштування у Лівані. Діяльність компанії здійснюється на підставі дозволу Міністерства юстиції ліцензії №20084499/Т.Р. І є єдиним агентством, яке має ліцензію на працевлаштування в нічних клубах Лівану іноземних артистів (Хостес, Моделі, Танцівниці, Співачки, Обслуговчий персонал, Шоубалет). Це не означає, що тільки ми можемо пропонувати роботу в Лівані, але ми маємо ліцензію, що захищає ваші права і гарантує надійність. Наша компанія була заснована на території Лівану з 1993 р.

Робота в Лівані для танцівниць та хостес з консумацією
Робота в Лівані для танцівниць та хостес з консумацією

Сфера діяльності компанії:

Компанія займається всіма видами торгової та розважальної діяльності, а саме представництвом та менеджментом розважальної та естетичної діяльності (кіно, реклама, проведення концертів, організація модних показів, запрошення іноземних манекенниць та моделей, виконання функцій представника та посередника для співаків, танцівниць та моделей, управлінням їх діяльністю, наданням їм консультацій та допомоги, забезпечення їх роботою, продюсування артистів та все, що пов’язано з цією метою.

Наша команда гарантує безпеку, відмінні умови роботи та проживання, гідні заробітки, постійну підтримку наших представників протягом усього періоду роботи.

Ми допомагаємо проявити себе, досягти успіху і готові сприяти цьому за вашим бажанням. Ми компанія, а не імпресаріо… для нас важлива не кількість артистів для кожного клубу, а якість та стан кожної людини окремо. До чого ми прагнемо, постійно вдосконалюючись. Ми готові вислухати ваші пропозиції, побажання та створити зручну атмосферу співробітництва для кожного з вас. Ми не заробляємо на вас, а працюємо для вас, беручи на себе весь тягар залишаючи вам тільки чистий і якісний результат.

  • Ми маємо репутацію підтверджену та перевірену часом (з 1993 року)
  • Великий вибір клубів
  • Багато дівчат працюють з нами за рекомендацією
  • Працюємо в інтересах і для добробуту наших танцівниць
  • Пропонуємо легальне оформлення та високі доходи
  • Постійна підтримка протягом усього контракту
  • Ви не сплачуйте за наші послуги, це зобов’язані сплатити клуби

Адреса:

Ліван м. Жбейль вул. Мар Бутрус д. АБІ Хосон 3 поверх
Фірма: Джей & Джей – Агентство Манекенниць і Артистів С.А.Р.Л.

Whatsapp, Viber: +96176539698
E-mail: [email protected]
Офіційний сайт Агентства: https://www.jandj-sarl.com

Ліцензії нашого агентства